czwartek, 4 sierpnia 2016

PLASTRY NA NOS GŁĘBOKIE OCZYSZCZANIE, czy faktycznie?Oczyszczające plastry na nos nie są mi obce z tym, że jakoś specjalnie nie jestem ich fanką, dlaczego? Po pierwsze nie mam wielu czarnych plam na nosie tzw przez nas wągrów, a jak już są to bardzo malutkie i po odpowiedniej pielęgnacji potrafią za jakiś czas zniknąć, a zatem takie plasterki są dla mnie bezużyteczne aczkolwiek nie zmienia to faktu, że lubię je od czasu do czasu dostawać aby wspomóc walkę z zaskórnikami. W prostokątnym kartonie znajdziemy 3 szara saszetki,w których to znajdziemy po 3 sztuki plastrów na nos, a zatem spokojnie na 3 aplikację jedno opakowanie nam wystarczy.  Szata graficzna opakowania jest prosta i bardzo czytelna; znajdziemy na nim panią z zaklejonym noskiem, gdzie to na nim ma przyklejony biały plasterek. 


Zapewne już nie jedna z was miała do czynienia z owymi plasterkami na nos, a więc wiecie jak one wyglądają i z czym to się gryzie. Czy działają? A i owszem aczkolwiek nie znajdziecie po jednym razie na plastrach całą gamę zaskórników:P Za każdym razem kilka kropeczek się na plastrze znajdzie ale nie jest to wielka ilość.  Z pewnością po zastosowaniu plastrów ilość zaskórników się zmniejsza, a regulacja sebum doznała poprawy ale nie są to efekty spektakularne, a raczej powinniśmy je traktować jako pielęgnacyjny dodatek w swej codziennej pielęgnacji. Podsumowując: zdanie o plasterkach na nos musicie sobie wyrobić same:) 

Dziękuję portalowi http://udziewczyn.pl/ za plasterki, a was zapraszam na ich stronę po wakacyjne konkursy:)!!!


19 komentarzy:

 1. Te wszystkie plastry ostatnio są dość kiepskie, kiedyś lepsze były :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś miałam świetne plastry na nos, ale było to z 10 lat temu i już nie pamiętam, co to było :P

  OdpowiedzUsuń
 3. dobrze, że chociaz trochę te zaskórniki znikają ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. dobre i to , mam wągry na nosie niestety

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy takich plastrów nie miałam :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę wypróbować :P Zamówiłam na Ali jakies niby Holika Holika, ale zgaduje ze podróby i trochę sie cykam, ale wsio sie okaze jak przyjda :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Robiłyśmy maseczkę z żelatyny na nos ale efekt był średni. My niestety mamy sporo wągrów na nosie i nam nie pomagają takie średniaczki tylko trzeba wspomóc się mocnymi srodkami :P

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię takie plasterki, choć dawno już ich nie stosowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Przydałyby się mi. Ostatnio coś moja cera szaleje. Spróbowałabym, ale jeśli miałabym 100% pewności, że podziała jak należy ;) Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Miałam kiedyś plasterki a nos, ale mi nie pomogły :( teraz czekam na słynną czarną maskę, może ona da radę?

  OdpowiedzUsuń
 11. Stosowałam ale jakoś tak efekty były znikome. Więc trzeba będzie jeszcze raz sprawdzić ale właśnie dłuższą kurację nosową ;) Plastry nie pamiętam już z jakiej firmy były ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Takie plasterki zawsze są u mnie mile widziane ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. kiedyś stosowałam takie plasterki, chyba pora do nich wrócić :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Podobny efekt wydaję mi się co słynna niedawno 'czarna maska' :)
  mój blog, hooneyyy

  OdpowiedzUsuń
 15. osobiscie nei stosuje wole peeling xD pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 16. Pamiętam, jak 20 lat temu był boom na te plastry. Potem zniknęły z rynku, bo nie zdały egzaminu i nikt ich nie kupował. Teraz nastąpiła wymiana pokoleniowa, to producenci próbują przekonać do nich następne klientki.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli mnie odwiedzasz bądź pewny/a, że i ja to zrobię:*

Pamiętaj jednak o tym, że komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować i usnąć. Celem ich zbierania jest zapobieganie spamu.