wtorek, 19 sierpnia 2014

Nominacje do Liebster Award. Nominowana przez bloga http://magicelfsjlove.blogspot.com/

Cześć ;) Zostałam nominowana przez moją K-POPOWĄ koleżankę ;D http://magicelfsjlove.blogspot.com/ już jakiś czas temu ale jak dotąd nie miałam czasu na odpowiedzi, a więc czasu najwyższy to zrobić ;D

Zacznę od tego, że nikogo nie nominuję bo nie chce mi się wymyślać pytań haah :D Leniuch ze mnie.


Pytania: 1. Jak zrodził się pomysł na stworzenie właśnie takiego bloga?  
2. Jakiej piosenki właśnie/ostatnio słuchasz?  
3. Gdybyś miał/miała polecić mi książkę, co by to było?
4. Oglądasz dramy? Jeśli tak, jakie są Twoje ulubione?
5. Kim (jeśli takiego masz) jest Twój ultimate bias? Dlaczego akurat on?  
6. Jaki jest Twój TOP5 ulubionych zespołów? (nie tylko k-pop)  
7. W jaki sposób rozpoczęło się Twoje zainteresowanie K-Pop'em? (nie "pierwsze spotkanie", ale moment, kiedy to "nabrało rozpędu", pierwsza muzyczna, k-pop'owa "faza")  
8. Animacje Disney'a są ponadczasowe. Lubisz je oglądać? Jeśli tak, jaka jest Twoja ulubiona?
9. Jaka jest Twoja ulubiona postać (z filmu, książki, dramy, anime itp...)?
10. Jakie są Twoje zainteresowania, poza tematem bloga?
  11. Gdybyś miał/miała polecić mi kilka najciekawszych (Twoim zdaniem) filmów, co by to było?

Odpowiedzi; 
1. Pomysł na stworzenie bloga pojawił się,gdy miałam już dość nudy i monotonni życia. Zawsze wiedziałam, że żadna ze mnie pisarka, a tym bardziej świetna znawczyni blogowa ale jak inni mogą to dlaczego ja niby nie :D?  
Nikt przecież nie każe tu ludzikom zaglądać hehe  
2. Hmm jakiej piosenki ostatnio słucham ?  
JYJ-Back seat ale tak naprawdę to wielkie wrażenie zrobiła na mnie ta piosenkarka.  


3. Nie mam ulubionego pisarza i książki ale bardzo spodobało mi się "Cień wiatru"  Zafon Carlos Ruiz historia o cmentarzysku książek-love ;*

4. Oczywiście, że oglądam dramy! Jak nie przepadam za filmowymi komediami romantycznymi to  dramy o tej tematyce wprost potrafię połykać ;)

5. Hmm chyba biasa jako takiego nie mam chociaż Kim Jaejoong w jakiś sposób skradł me serce ;)6.  Kurczę dosyć ciężkie pytanie :D
-JYJ
-2PM
-BIG BANG
-Super Junior
-NU'EST
 7. Pierwsza muzyczna faza pojawiła się, gdy to zobaczyłam dramę Oh My lady z Siwonem w roli głównej-taki mi się chłopak spodobał, że musiałam się o nim wszystkiego dowiedzieć i tak to wtedy dowiedziałam się o super junior i  zostałam porwana hmm to było chyba z 5 czy nawet 6 lat temu. Gdy ponownie skończyłam oglądać czarodziejki z księżyca.
 8. Oczywiście, że kocham Disneya-chociaż teraz nie jestem pewna. czy te dwie bajki należą do niego (nie chce mi się sprawdzać ahah) Mustang z dzikiej doliny i Mulan.  
9. Zawsze  fascynowały mnie kobiety o mocnym i zaciętym charakterku, niedostępne dla świata i takie, które wydają się wredne na pierwszy rzut oka ale po bliższym zapoznaniu da się zauważyć, że tak naprawdę mają miękkie i serca i ta ochronna skorupa ma ich tylko bronić przed 'złym światem"  
10. NA blogu pisze o czym popadnie, a więc hmm chyba więcej zainteresowań nie mam( książka, muzyka, K-POP, chłopacy hahah, kosmetyki  kocham marzyć i wymyślać przeróżne historyjki-kiedyś coś pisałam ale teraz mm mam za dużego lenia;( 
 "Moje wielkie wampirze wesele" Nie wiem jak i kiedy tam się znalazłam, wiedziałam tylko, że nie byłam sama. On tam stał, czaił się na mnie w mroku czekając tylko na mój pierwszy krok w Jego stronę. Stał tam i czekał a moje serce biło w rytmie nieznanej mi piosenki, która gdzieś leciała z oddali. Nagle usłyszałam za sobą głos. Gotowa? Odpowiedziałam Tak. W tym momencie poczułam lekkie ukłucie na mej szyi i zalała mnie fala pożądania.
takie stare dzieje.... 
11.  Filmy? NA pewno "podaj dalej" , a tak to nic mi do głowy nie przychodzi hi hi  
Jeszce raz dziękuję za nominację i zapraszam do http://magicelfsjlove.blogspot.com/

11 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli mnie odwiedzasz bądź pewny/a, że i ja to zrobię:*

Pamiętaj jednak o tym, że komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować i usnąć. Celem ich zbierania jest zapobieganie spamu.