niedziela, 20 września 2015

Magazyn TORII numer 25
Magazyn TORII numer 25 jak sama nazwa wskazuję mamy do czynienia z 25 gazetką, która jest wydawana kwartalnie, a aktualnie jest nowy numer wrześniowy 26. Ja wam dziś przedstawię wcześniejsze wydanie, które na tyle mnie zainteresowało, że mam ochotę na kolejny magazyn poświęcony totalnie Japonii ;)! Magazyn zawiera 82 kolorowe kartki, a w tym również i  czarno białe strony, na których klimat nie których artykułów nabiera większej mocy jak np. jedno z moich lubionych w magazynie TORII "o estetyce krępowania ciała" Jeśli taki artykuł  przeczytałabym w innej gazecie i byłby praktykowany w innych krajach miałabym mieszane uczucia  i tylko jedne słowo grzmiało by w mojej głowie-zboczeńcy!!! Aczkolwiek, gdy w grę wchodzi Japonia to już całkiem inna sprawa. Tylko Oni potrafią z czegoś niby erotycznego zrobić piękna sztukę, w której węzły na ciele  są wiązane w odpowiedniej kolejności i stylu! 
Aby sprawić aby wiązanie było sztuką trzeba nauczyć się podstawowych wiązań bo jest ich kilka, a potem wiedzieć kiedy i jaki po sobie następuję. 


Ten artykuł w magazynie torii naprawdę mnie wciągnął i w pewnej chwili miałam ochotę aby ktoś mnie tak pięknie  i niewinnie związał:)  Jak w Grey'u chodziło o sadomaso i dawanie przyjemności tak w naszym Japońskim wiązaniu doszukujemy się czystego piękna. Oczywiście w magazynie znajdziemy wiele innych interesujących artykułów jak np. o Toyocie przenigdy nie pomyślałam ,że historia tej firmy i jej zgrana praca może być aż tak ciekawa!  
W magazynie znajdziemy dużo artykułów poświęconych samej historii Japonii, a więc myślę, że jeśli ktoś studiuję ten kierunek lub historię Japonii magazyn w tej edukacji może jak najbardziej wspomóc lub wprowadzić w temat. 


Gazetkę możecie zakupić np. w empiku, a więc spokojnie możecie się przejść do najbliższego  i sprawdzić jak wam się taka gazetka podoba. Jeśli spodoba się tak ja mi zawsze możecie zamówić prenumeratę, która wychodzi taniej. Dodatkowo w każdej gazecie są organizowane konkursy, a więc jest szansa na świetne nagrody! 


Oczywiście macie również i u mnie zdobyć taki magazyn, a dokładnie to aż 3 :)! 


18 komentarzy:

 1. Chętnie bym przeczytała ten artykuł o krępowaniu ciała <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś namiętnie czytałam magazyny o tej tematyce. Teraz...jakoś ograniczyłam się do podręczników akademickich, a na te o innej tematyce jest czas w wakacje.:) Ale mimo to wróciłabym do tych czytadełek.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten artykuł o krępowaniu ciał wydaje się bardzo ciekawy :) i na pewno wygląda to o wiele lepiej niż w Grey'u

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie pomyślałabym że ta gazeta w bardzo ciekawy sposób porusza takie ineteresujace tematy

  OdpowiedzUsuń
 5. Może i ciekawie ale to nie moje klimaty,wole książki o kulturze japońskiej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy nie słyszałam o tym magazynie, japońska kultura jest bardzo ciekawa i inna od europejskiej :) chciałabym tam kiedys pojechać..

  OdpowiedzUsuń
 7. zaciekawiło mnie to o krępowaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Rany, czego jeszcze nie wymyślili? Japończycy są w takich tematach mistrzami :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Chyba się przejdę do Empiku :3 ♡

  OdpowiedzUsuń
 10. Ojjj...Nic dla mnie - nie za bardzo interesują mnie takie tematy :p

  OdpowiedzUsuń
 11. Te magazyny wydają się świetne, chyba zacznę zamawiać :D

  OdpowiedzUsuń
 12. O Toyocie bym poczytała coś ze źródła, bo uwielbiam to auto.

  A co do empika to jak na złość nie mam go nigdzie w okolicy ;(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli mnie odwiedzasz bądź pewny/a, że i ja to zrobię:*

Pamiętaj jednak o tym, że komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować i usnąć. Celem ich zbierania jest zapobieganie spamu.