poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Drodzy blogowicze! Czy  znacie taką stronę jak: http://qfant.pl/ .?
Ja natrafiłam na nią przypadkowo, a dokładnie wtedy, gdy nie miałam żadnego ciekawego zajęcia i szukałam jakiś stron konkursowych, a że jestem zapaloną czytelniczką książek  okazało się, że trafiłam dziesiątkę.
Nie tylko znajdziemy tam mnóstwo konkursów, gdzie można wygrać wiele wspaniałych książek ale i również newsy z literatury, wywiady i wiele więcej.
Na wiele pytań, zagadek konkursowych odpowiedziałam, a jednak przez dłuższy czas nic nie wygrywałam.
Na  portalu można znaleźć też wiele konkursów, gdzie  za zadanie  jest napisać jakąś fantastyczną, krwawą itp, miniaturkę powiem szczerze, ze długo zwlekałam z takimi konkursami bo twierdziłam, że nie jestem dość dobrą pisarką. Jednak pewnego dnia skusiłam się na napisanie takiej miniaturki i o dziwo wygrałam.
Nawet nie wiecie jak bardzo moja samoocena się wtedy podniosła, szkoda tylko, że więcej takich fajnych  małych miniaturek nie mogę  napisać;P
A o to i ona wraz z tematem konkursowym:
"Moje wielkie wampirze wesele" Nie wiem jak i kiedy tam się znalazłam, wiedziałam tylko, że nie byłam sama. On tam stał, czaił się na mnie w mroku czekając tylko na mój pierwszy krok w Jego stronę. Stał tam i czekał a moje serce biło w rytmie nieznanej mi piosenki, która gdzieś leciała z oddali. Nagle usłyszałam za sobą głos. Gotowa? Odpowiedziałam Tak. W tym momencie poczułam lekkie ukłucie na mej szyi i zalała mnie fala pożądania.

2 komentarze:

  1. Portal qfant znam, podczytuję go a nawet raz wygrałam tam w konkursie książkę:))

    OdpowiedzUsuń
  2. gratuluję wygranej, należała Ci się za tą miniaturkę!;))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli mnie odwiedzasz bądź pewny/a, że i ja to zrobię:*

Pamiętaj jednak o tym, że komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować i usnąć. Celem ich zbierania jest zapobieganie spamu.