czwartek, 23 marca 2017

Nocna kuracja nawilżająca od BANDI


Dzień dobry robaczki:)! Postanowiłam coś napisać z rana ponieważ ostatnio pozwoliłam sobie na nocne nawilżające kurację, a zatem po przespanej nocy z taką kuracją moja twarz wygląda bardzo promiennie, rześko, zdrowo i młodo:* 

Gościem specjalnym dzisiejszego wpisu jest krem/maska od bandi z serii  Hydro Care.

poniedziałek, 20 marca 2017

Serum z kwasem hialuronowym-GlySkinCareCześć kochani troszkę mnie nie było, a to z powodu małych zawirowań w moim życiu jak i wiecznego przeziębienia... ach jestem zła :)  W lutym troszeczkę przesadziłam z ilością kwasów, które nakładałam na swoją skórę twarzy plus mechaniczne peelingi i mikrodemabrazja co spowodowało, że mój naskórek troszeczkę ścieńczał (jest takie słowo ścieńczeć?:D???), a zatem był bardzo wrażliwy i często ulegał podrażnieniom i zaczerwienieniom przez co w marcu jak i pod koniec lutego odstawiłam kwasy i wzięłam się za nawilżanie skóry. 

piątek, 17 marca 2017

A-DERMA DERMALIBOUR+ KREM REGENERUJĄCY. Krem, który skradł moje serce :*Z pewnością nie jestem tutaj sama jeśli chodzi o ogromną ilość przetestowanych prze zemnie kosmetyków do ciała, czy twarzy bo mając 23 lat myślę, że nie jedna kobieta w moim wieku nie widziała  tyle na oczy (chyba, że w drogerii na zakupach):P Moja mama, która jest po 40 twierdzi, że przez całe swoje życie tyle kosmetyków nie miała ile ja do tej pory ;D 
Aczkolwiek nie ma co ukrywać, że testując co jakiś czas coś nowego rzadko zdarza się, że kosmetyk wpadnie nam na tyle w pamięć po przez swoje działanie, że pomimo wielu innych, które czekają na swoją kolej aby móc je sprawdzić sięgamy po nie po raz kolejny z chęcią wiedząc, że w szafie jest milion innych ;)

czwartek, 16 marca 2017

Założyłam konto na... szok ;D

Hej ostatnio widziałam ,ze wiele osób posiada konto na dresscloud.pl więc także sobie tam konto założyłam, a nawet od razu wykupiłam konto premium i zadowolona zaczęłam zbierać kryształki ;D Zlicytowałam i szok nic nie wygrałam bo moje nędzne 30000 kryształków jest tam nic nie warte jeśli laski licytują za ponad 200 masakra!! Nie mogą się dogadać aby licytować za mniejszą ilość?? Wtedy więcej osób będzie miało swopy i one także...Posmutniałam:( 
hahaha 
a wy macie tam konta?
Dajcie namiary ;P 


poniedziałek, 13 marca 2017

Herome Cuticle Remover, płyn do usuwania skórekCzęsto przy domowym manicure, czy pedicure zapominamy o skórkach, a jakże pięknie i idealnie może wyglądać paznokieć , gdy to na połowie płytki znajdziemy skórkę? Osobiście nigdy nie narzekałam na skórki niestety, gdy w szkole zaczęto mi je wycinać stały się one dla mnie zmorą:( Eh, a mówiłam wystarczy odsunąć...Zatem albo będę należeć do grupy, która skórki usuwa cążkami przy pomocy płynu do usuwania skórek  lub przy pomocy takiego płynu po prostu je zmiękczę i super odsunę:) 

sobota, 11 marca 2017

Szampon z olejem makadamia i keratynąW brązowej, lekkiej, plastikowej butelce mieści się 250 ml szamponu do włosów, w którym jak zapewnia nas etykieta na butelce składnikiem przewodnim ma być olej makadamia i keratyna. Takie połączenie powinno naszym włosom zapewnić komfort i odpowiednią pielęgnacje. Czyż nie? 

środa, 8 marca 2017

Herome Nail Hardener Strong, odżywka, utwardzacz paznokci, efekt po 14 dniach? Serio:P?Witajcie drogie kobietki w tym szczególnym dla nas dniu, w którym Panowie od rana kupują kwiatki:) Szkoda, że nie trwa to cały rok....:D Dzisiaj nie nie będzie o kwiatach, wiośnie i dniu kobiet ale o odżywce do paznokci, która ma uratować naszą płytkę paznokciową, gdy ta jest w bardzo lichym stanie ;D 

piątek, 3 marca 2017

Żel do higieny intymnej Mamas


Czasem wchodząc do mojej łazienki nie jedna osoba mogłaby być z szokowana ilością kosmetyków, które w owej łazience posiadam jak i w pokoju w szafie. Kilka kosmetyków i każdy przeznaczony do czegoś innego ha jakby nie można było stosować jeden do wszystkiego ;)  Cóż myślę, że nie każdy ogarnia mojej, czy naszej kosmetycznej idei :D  Zatem jak już ustaliliśmy, że do każdej części ciała mamy inny kosmetyk to dziś zajmiemy się produktem, który przeznaczony jest do tych najwrażliwszych z naszych miejsc:) 

czwartek, 2 marca 2017

Herome Cure for Chapped Skin, kuracja zniszczonej skóry dłoni
Witajcie kochani:) Za nim przejdę do moich wrażeń po zastosowaniu kremu do dłoni HEROME  chciałam dać znać, że nigdy nie narzekałam na stan swych  prawie, że 24 letnich dłoni bo moja skóra powiedziałabym, że jest dość w świetnym stanie.  Niestety przeszłam na pracę, która jest dość łatwa i nie wymagająca aczkolwiek cały ten kurz, który znajduje się w sklepie i w całym centrum handlowym, który zmusza mnie do częstego mycia dłoni jak i dostawy, które nie raz ranią moją dłonie tworząc delikatne ranki spowodowały, że ich stan lekko się pogorszył. 

Zatem nie ma co ukrywać ale potrzebowałam kremu/kuracji do dłoni, które w delikatny sposób pozwolą mi te lekkie ranki i nacięcia na skórze  szybko zagoić bo jak wiemy jest to nieestetyczne i dość bolesne.